Poniedziałek, 18 października 2021 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XXIX Niedzielę Zwykłą: 17.10.2021

1. Zapraszam na nabożeństwo różańcowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia i do odmawiania tej modlitwy w rodzinach.

2. Różaniec z dziećmi we wtorek i środę o godz. 17.00.

3. Pogrzebem katolickim pożegnaliśmy w czwartek śp. Stanisława Zarębę z Żabna, lat 68. Dobry Jezu a nasz Panie...

4. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne oraz wymienianki roczne i jednorazowe

5. Przypominam o konieczności przedłużenia pokładnego po upływie 20 lat od pochówku (na kolejne 20 lat) grobów osób pochowanych przed rokiem 2002.Zainteresowanych proszę o kontakt.

6. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, który zanim rozpoczął kroczenie drogą Pańską, był lekarzem. Tego dnia pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia, o tych, którzy służą nam i opiekują się nami. Różaniec w intencji pracowników służby zdrowia.

7. W piątek 22 października wspominamy w Kościele św. Jana Pawła II oraz 73. rocznicę śmierci sługi Bożego ks.kard. Augusta Hlonda, Prymasa Polski. Ksiądz Prymas nie tylko przewodził Kościołowi w Polsce w trudnych czasach, lecz także troszczył się o rodaków rozproszonych po całym świecie. Jest założycielem Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

8. Kochanym Parafianom ,miłym Gościom życzę radosnej niedzieli, obfitości Bożych łask i zdrowia.

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.