Poniedziałek, 23 października 2023 r.  Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Misyjna - MISJE SERCEM KOŚCIOŁA: 22.10.2023 r.

  1. W dzisiejszą Niedzielę Misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele pod hasłem „Misje sercem Kościoła”. Hasło to ma przypomnieć wszystkim ochrzczonym, że głoszenie wiary innym ludziom jest obowiązkiem, a im większa gorliwość w tym dziele to tym bliżej jesteśmy serca Jezusa, bardziej w centrum Kościoła.
  2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele według stałego porządku. Zachęcam do udziału, jak i modlitwy indywidualnej na różańcu każdego dnia.
  3. Środowa nowenna do MBNP w łączności z nabożeństwem różańcowym.
  4. W piątek nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16.30.
  5. W zakrystii można składać wymienianki całoroczne oraz jednorazowe za zmarłych. Druki można zabrać z ołtarza bocznego.
  6. Przy wyjściu z kościoła do skarbony na stoliku można składać tradycyjną ofiarę na kwiaty i znicze dla kapłanów pochowanych na parafialnym cmentarzu.
  7. Już dziś podaję do wiadomości, że Msze św. z uroczystości Wszystkich Świętych będą sprawowane w tutejszej świątyni: we wtorek 31.X o godz. 17.00 oraz w środę 1.XI o godz. 8.00, 10.00 i 11.15. Po ostatniej Mszy św. procesja z modlitwą za zmarłych.
  8. W czwartek 7 grudnia wszyscy kapłani dekanatu trzemeszeńskiego oraz chętni wierni będą uczestniczyć w Mszy św. o powołania kapłańskie i zakonne, nazywanej CIBAVIT, w Katedrze Gnieźnieńskiej o godz. 18.00. Wszystkich chętnych na wspólny wyjazd autokarem proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  9. Składam serdeczne podziękowania:
    • za dzisiejsze ofiary na bieżące utrzymanie parafii
    • za ubiegłotygodniowe ofiary na FDNT
    • za ofiary na zakup organów

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę spokojnej niedzieli i wielu łask Bożych w najbliższym tygodniu.
Szczęść Boże!


INTENCJE MSZALNE

Niedziela 22.10

  • 8.00 † Józefa, Bolesław Kapłoniak i zmarli z rodz., Władysław, Czesława Chojnaccy, Stanisław, Katarzyna Jankowscy
  • 10.00 † Zofia, Jan Krzewina (rocz. śm.)
  • 11.15 † Stanisław Sosnowski

Poniedziałek 23.10

  • 9.00 

Wtorek 24.10

  • 17.00 † Gabriela Przybylska

Środa 25.10

  • 17.00 † Izabela Szymańska

Czwartek 26.10

  • 17.00 † Rafał Piechocki

Piątek 27.10

  • 17.00 † Anna Janikowska (1 rocz. śm.) 

Sobota 28.10

  • 18.00 † Barbara Borońska (1 rocz. śm.)

Niedziela 29.10

  • 8.00 † Jerzy Graczyk (8 rocz. śm.)
  • 10.00 † Józef (7 rocz. śm.), Gabriela, Benedykt Przybylscy i zmarli z rodz. Przybylskich i Eichstaedt
  • 11.15 † Edmund (imien.), Zofia Lange, Regina, Czesław Śmigielscy i zmarli z rodz.

UWAGA! W razie niezamierzonych błędów proszę o wcześniejsze przybycie do zakrystii

 


  Poniedziałek, 17 czerwca 2024 r.

św. Brata Alberta
Kolor liturgiczny: zielony
Dzisiaj msza św. o godz.: 08:30
Imieniny: Laury, Alberta


  Porządek Mszy świętej

Poniedziałek (17-06-2024)

św. Brata Alberta
godz.: 08:30

Wtorek (18-06-2024)

godz.: 17:00

Środa (19-06-2024)

godz.: 17:00

Czwartek (20-06-2024)

godz.: 17:00

Piątek (21-06-2024)

godz.: 17:00

Sobota (22-06-2024)

godz.: 18:00

Niedziela (23-06-2024)

godz.: 08:00, 10:00, 11:15

Poniedziałek (24-06-2024)

godz.: 08:30

  Aktualności

Niedziela, 16 czerwca 2024 r.
XI Niedziela Zwykła: 16.06.2024

Czwartek, 15 lutego 2024 r.
ZAPYTANIE OFERTOWE na przeprowadzenie prac konserwatorskich i restauratorskich
AKTUALIZACJA

Piątek, 10 listopada 2023 r.
Nowe organy w naszym kościele